Kerkdiensten in Lisse en Hillegom
PG Hillegom
Maartenskerk
Zondag 23 december, 10.00 uur
Voorganger: ds. Wim Zaagsma
Maandag 24 december, 22.30 uur
Voorganger: ds. Wim Zaagsma
25 december, 10.00 uur
Voorganger: pastor W. Wierenga
Open Hof Hillegom
Open Hof, Raadhuisstraat 3
Zondag 23 december, 10.30 uur
Spreker: Gabriel Jansen
Maandag 24 december, 20.30 uur
Spreker: Steven Parmentier
Dinsdag 25 december, 10.30 uur
Spreker: Steven Parmentier
Evangelie Gemeente Hillegom
Kulturele Raad, Prinses Irenelaan 16
Zondag 25 december, 11.00 uur
Parochie Heilige Willibrordus
St. Jozef en St. Martinuskerk
Woensdag 19 december, 09.00 uur
Zaterdag 22 december, 19.00 uur
Zondag 23 december, 09.30 uur
Maandag 24 december
diensten om 18.30 uur, 20.30 uur, 22.30 uur
Dinsdag 25 december, 10.00 uur
Celebrant: pastor T. van Eijk
Koor: het Parochiekoor
St. Agathakerk
Zondag 23 december, 10.00 uur
Maandag 24 december
Diensten om 18.00 uur, 20.00 uur (nachtmis in het Pools), 22.00 uur
Dinsdag 25 december, 10.00 uur
Celebrant: kardinaal A. Simonis
Koor: Canticum Novum
H.H. Engelbewaarderskerk
Woensdag 19 december, 09.00 uur
Zaterdag 22 december, 19.00 uur
Maandag 24 december 20.00 uur
Dinsdag 25 december, 10.00
Celebrant: pastoor R. Franken
Koor: In Conspectu Angelorum
SWG Lisse
Zondag 23 december, 10 uur
Veldhorststraat, ds N. Geertsema
Maandag 24 december 19.30 uur
Witte kerkje, ds. N. Geertsema
Dinsdag 25 december
Kerk Veldhorststraat, 10.00 uur
Voorganger: Nico Geertsema
Evangelie Gemeente Lisse
De Poort, Jozef Israëlsstraat 11
Zondag 23 december, 10.00 uur
Spreker: Désirée Stolker
Dinsdag 25 december, 10.00 uur
Spreker: Angelique Noordermeer
Gereformeerde Gemeente Lisse
Salemkerk
Zondag 23 december, 10 en 16 uur
Dinsdag 25 december, 10 en 16 uur
Voorganger: ds G.J.N. Moens
Gereformeerde Kerk
Klisterkerk
Zondag 23 december, 10.00 uur
ds E.M. Ezinga
Dinsdag 25 december, 10.00 uur
ds. A. Moolenaar
Hervormde Gemeente Lisse
Pauluskerk
Zondag 23 december 10.00 uur
proponent mw. J.C. Eikelenboom
Maandag 24 december, 19.00 uur
Gezinskerstdienst
Dinsdag 25 december, 10.00 uur
ds. E.R.V. Schuddebeurs
Grote Kerk
Zondag 23 december, 10.00 uur
ds. A.L.A. den Besten
Maandag 24 december, 22.00 uur
proponent mw. L.H. Woord
Dinsdag 25 december, 10.00 uur
Voorganger: ds. J. Alma