
Frisse start bij De Poelier Hillegom
AlgemeenOp 4 oktober heropenen Jeffrey de Rooij en Milène van Kampen officieel de deuren van De Poelier Hillegom. Met trots zetten zij het mooie werk van Paul en Hilly voort.
Het vertrouwde blijft, want wat goed is, moet je niet veranderen. Tegelijkertijd laten ze zien dat er altijd ruimte is voor vernieuwing. Zo introduceren ze drie nieuwe smaken gegrilde wings. Ook hebben ze de afgelopen weken al diverse belegde broodjes en heerlijke lunchwraps toegevoegd aan de kaart. Gewoon lekker, eerlijk en met liefde gemaakt. “Wij zullen altijd blijven werken aan het fijnproeven en optimaliseren van onze gerechten en producten.” Via de socials en de wekelijkse nieuwsbrief delen zij iedere week nieuwe specials en maaltijden. “Wij hebben er ontzettend veel zin in,” vertellen Jeffrey en Milène. “Het is spannend, hard werken, maar vooral heel mooi om dit samen te mogen doen. We kijken ernaar uit om iedereen te verwelkomen.”
‘’Wij zijn iedereen die heeft meegeholpen en meegedacht enorm dankbaar, zonder jullie steun was dit avontuur niet mogelijk geweest. Wij hopen al onze klanten op 4 oktober te mogen begroeten om de opening mee te vieren.’’
Kom proeven, kom kijken en vooral: kom gezellig langs. Samen vieren is nog leuker.













