Afbeelding

Alle Tiny Houses geplaatst aan het Lotushof

Algemeen

Met de plaatsing van de laatste vier Tiny Houses aan het Lotushof is de nieuwe woonlocatie in Lisse compleet. Maandag 13 juli werd de achtste en laatste woning geplaatst. Wethouder Jolanda Langeveld was daarbij aanwezig.

Alle Tiny Houses zijn verkocht en bieden ruimte aan een alternatieve woonvorm in Lisse. De nieuwe eigenaren kunnen hun woning betrekken zodra deze gereed is voor bewoning. Op dit moment wordt nog gewacht op de aansluiting van de elektriciteit.

Mijlpaal bereikt

Wethouder Jolanda Langeveld noemt de afronding een bijzonder moment. ‘Met de plaatsing van de laatste Tiny Houses zien we deze bijzondere woonlocatie echt tot leven komen. Het is mooi om te zien dat we in Lisse ruimte bieden aan alternatieve woonvormen die aansluiten bij de wensen van inwoners. Ik ben trots op wat hier samen met de raad is gerealiseerd en wens de toekomstige bewoners heel veel woonplezier toe.’

Verschillende woonvormen

Met de plaatsing van alle acht Tiny Houses is een belangrijk onderdeel van het project afgerond. Volgens de gemeente sluit het project aan bij de ambitie om ruimte te bieden aan verschillende manieren van wonen en in te spelen op veranderende woonbehoeften.

Uit de krant